Konec světa a strach ze smrti

Síla jednoho kalendáře

Poslední aktuální předpověď konce světa pochází z pradávného mayského kalendáře. Tedy nevíme jestli to tak je, jen pár lidí studovalo pozůstatky této civilizace a došli k závěru, že zkrátka 21.12.2012 jaksi končíme.

Není definováno jak má konec světa proběhnout, ale je vyvinut dostatečný mediální tlak k tomu, abychom se ho začali obávat. Je možné, že se jen něco změní. Naše společnost ze začne transformovat, tak aby byla schopná přežít další stovky let. Stalo se to v historii již tolikrát tak proč ne v tento den.

Gratuluji, zbývá vám:

[ujicountdown id=“Konec světa“ expire=“2012/12/21 23:59″]

Společné negativní myšlenky

Zamyslete se, kolik lidí se veřejně nebo ve skrytu duše mayského konce světa obává. Bude jich dost, že? Představme si tu ohromnou negativní energii této společné mezinárodní afirmace. Obrovské počty lidí si v hlavě opakují „bude konec světa, já zemřu“. Každý den silněji a silněji.

Je téměř nemožné, aby se něco nestalo. Vždyť to většina z nás podvědomě žádá. Tak proč by nám to vesmír nedal… když to chceme. Každá naše myšlenka je podvědomě vyslovené přání a afirmace nezná pojem jako je dobro, zlo, správné nebo nesprávné přání.

Stačí pak malá roznětka. 21. prosince půjdete po chodníku a projíždějícímu autu bouchne pneumatika. Lidé plni očekávání konce světa začnou panikařit a pak už je jen malý krůček k něčemu většímu. Každý drobný signál může spustit nespoutanou řetězovou reakci, která opravdový konec světa může přinést.

Každá afirmace bude jednoho dne vyslyšena a zárodek v podobě myšlenky dostane fyzickou podobu. Opatrně s tím co si nosíte ve své hlavě.

Vyzývám Vás

Převraťte své myšlení. Afirmujte si jak nádherný bude 22. prosinec. Opakujte si pozitivní afirmace, které Vás uklidní a začnou vyvažovat okolní negativní myšlenky.

„budu žít dalších 20 let“

„ne opravdu, vůbec nic se nestane. Bude to jen další krásný den“

Obavy ze smrti

Je zcela jedno jestli se bojíte, že přijde konce světa nebo, že zemřete následkem autohavárie. Zásadní je to, že  přežíváte ve strachu a v obavách z něčeho co se může stát. Žijete tím, co bude zítra, ale to co se kolem Vás děje právě teď, Vám každou vteřinu uniká. Uniká vám život. Tím, že strach přiživujete, jen pobízíte své myšlenky, aby se staly realitou.

Strach byl odjakživa nejmocnější nástroj pro ovládání lidstva, strachem se dokážete ovládat i vy samy. Nenechte se už zneužívat a začněte žít, protože ještě nikdo si nepomohl tím, že se něčeho bál.

Opusťte  krysí závod

Afirmujte si večer jak bude probíhat Váš „poslední den“. Manifestujte svému okolí tím, že ho prožijete naplno. Strávíte čas s rodinou, v přírodě, dělejte věci, které vás baví, prožijte svůj den jako by byl opravdu Váš poslední. Bez obav, beze strachu. A ráno, až se probudíte, si vzpomeňte na to, jaké to bylo.

Možná Vám pomůže, když se na strach připravíte. Zásoby jídla, nouzové zavazadlo, příprava bezpečného úkrytu. Proč ne, je potřeba spoléhat se sám na sebe a vědět co v krizové situace dělat, kam jít a čím se nasytit. Jen se vyvarujte toho, abyste život prožili v bunkru vlastní mysli připraveni na to, co přijde.

Štěstí přeje připraveným

Jestli má konec světa nějaké poselství? Ano je to velké varování a výzva k přehodnocení toho jak žijete svůj život. Jste přínosem tomuto světu? Nebo alespoň Vašemu okolí?

Žijte naplno bez toho, abyste ohrozili nebo omezili přírodu nebo někoho dalšího.

Napsat komentář